Strona główna naturalne kosmetykirecenzje kosmetyków Peel Mission linia B-Like Peel – pogromca zmarszczek mimicznych
Peel Mission B-Line - krem redukujący zmarszczki mimiczne

Peel Mission linia B-Like Peel – pogromca zmarszczek mimicznych

przez Diana

Starzenie się to naturalny proces, ale każda z nas marzy o tym, aby go spowolnić. Zmarszczki są najbardziej widoczną oznaką starzenia się skóry. Jeśli marzysz o spowolnieniu procesu powstawania zmarszczek i natychmiastowym zmniejszeniu widoczności tych już istniejących, linia kosmetyków Peel Mission B-Like Peel będzie dla Ciebie idealna.

Zmarszczki mimiczne powstają w czasie pracy mięśni twarzy i występują m.in. na czole, wokół oczu i ust. Peel Mission B-Like Peel skutecznie walczy ze zmarszczkami mimicznymi.

Kwas gamma-aminomasłowy

Stosunkowo nowym składnikiem anti-aging jest kwas gamma-aminomasłowy (GABA). Kwas ten występuje naturalnie w naszym organizmie. Reguluje aktywność neuronów, wycisza, redukuje stres i przy okazji działa na skórę przeciwzmarszczkowo. Niestety z wiekiem ilość produkowanego przez organizm kwasu gamma-masłowego spada. W Japonii, aby zapobiec temu spadkowi produkuje się już nawet żywność zawierającą kwas aminomasłowy.

W skórze właściwej kwas gamma-aminomasłowy stymuluje produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego, chroni fibroblasty i utrzymuje jędrność skóry. Ważną zaletą kwasu jest to, że dostarczony z zewnętrznie potrafi szybko wnikać w skórę. Działa na receptory i szybko rozluźnia mięśnie, redukując zmarszczki mimiczne. Dzięki temu skóra wygląda znacznie lepiej i młodziej już kilka minut po nałożeniu kremu. Efekt może utrzymywać się do 8 godzin. Jednak badania wykazały, że im częściej GABA był stosowany, tym widoczność i głębokość zmarszczek mimicznych była mniejsza.

Linia B-Like Peel – natychmiastowe wygładzenie zmarszczek mimicznych

Kosmetyki wygładzające zmarszczki mimiczne są bardzo popularne, między innymi dlatego, że pomagają uniknąć inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Linia B-Like Peel została stworzona zarówno do użytku w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, jak i w warunkach domowych.

Kluczowym składnikiem kosmetyków B-Like Peel jest kwas gamma-aminomasłowy (GABA). Jego działanie na skórę polega na blokowaniu sygnałów nerwowych, co powoduje rozluźnienie mięśni i wygładzenie zmarszczek. Stymuluje także syntezę kolagenu i poprawia jędrność skóry.

Krem B-Like

Krem zapewnia działanie przeciwzmarszczkowe. A to dzięki kompleksow peprydów i wspomnianemu już kwasowi GABA. Tripeptyd-1 i Tripeptyd-10 aktywują proces regeneracji komórek i produkcję kolagenu. Regularne stosowanie kremu wygładza zmarszczki mimiczne i poprawia ogólny stan i wygląd skóry.

Ten krem stał się ulubieńcem w moim domu, ze względu na skuteczność działania. Zarówno ja, jak i mój mąż widzimy efekty w postaci spłycenia zmarszczek mimicznych. Krem dobrze się wchłania. Jego konsystencja – choć dość treściwa – jest odpowiednia. Nie pozostawia tłustej warstwy i jest przyjemny w stosowaniu. Krem ma pojemność 50 ml.

Tonik B-Like

Tonik z serii B-Like działa przeciwzmarszczkowo i nawilża. Reguluje pH skóry i przygotowuje ją do dalszej pielęgnacji. Zawiera także kwas gamma-aminomasłowy, dzięki któremu działa przeciwzmarszczkowo. Pojemność toniku to 200 ml.

Marka Peel Mission

Peel Mission to przede wszystkim produkty do użytku w salonach kosmetycznych. Bazę stanowią peelingi chemiczne o różnych stężeniach, oraz szeroka gama produktów do pielęgnacji każdego typu skóry. Peel Mission to także profesjonalne kosmetyki do użytku domowego.

Źródła:

Globalcare BL98T – nowość w pielęgnacji przeciwzmarszczkowej, Marta Jabłońska, Świat Przenmysłu Kosmetycznego; dostęp: https://issuu.com

Strona Peel Mission http://peel-mission.pl/

Peel Mission B-Like Peel – krem do twarzy i tonik
0 Komentarz
1

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Ta strona używa plików cookies. OK Dowiedz się więcej