Strona główna naturalne kosmetyki Solverx – dermokosmetyki do skóry wrażliwej i atopowej
Emulsja pod prysznic Solverx

Solverx – dermokosmetyki do skóry wrażliwej i atopowej

przez Diana

Jeśli Ty lub ktoś z Twojego otoczenia ma wrażliwą lub atopową skórę, pewnie wiesz, że znalezienie dobrego środka myjącego bywa trudne. Wiele z nich, nawet specjalistycznych powoduje podrażnienie i przesuszenie skóry, a cała masa z nich w składzie zawiera substancje, których nie chcesz lub nie powinnaś stosować.

Dermokosmetyki Solverx

Nowością na naszym rynku dermokosmetyków są polskie kosmetyki Solverx. To kosmetyki, które powstały z połączenia natury i biotechnologii. Formuły kosmetyków są delikatne, nie podrażniają skóry i zapewniają jej komfort.

Kosmetyki Solverx polecane są szczególnie dla osób:

  • z AZS
  • z wrażliwą skórą
  • alergikom

W składzie znajdziesz m.in. kwas laktobionowy, glicyryzynowy, ekstrakt z krwawnika, olej z czarnuszki, olej jojoba czy olej z wiesiołka. Zawierają nawet 99% składników naturalnych! Dodatkowo są wolne od alergenów.

Emulsja do mycia ciała Sensitive Skin Men

Coś dla panów – Solverx ma w swojej ofercie emulsję – żel pod prysznic dla mężczyzn cierpiących na wrażliwą skórę. Kosmetyk dostępny jest w pojemności 500 ml lub 250 ml i jest niezwykle delikatna dla skóry. W składzie znajdziesz olej z wiesiołka i olej lniany, które dobrze nawilżają skórę. Ekstrakt z krwawnika i lukrecji działają przeciwzapalnie, łagodząco i przyspieszają gojenie naskórka. Natomiast kwas laktobionowy zatrzymuje i wiąże wodę w naskórku, co znacząco pomaga w podniesieniu nawilżenia skóry.

Emulsja Atopic Skin Shower Emulsion

Uwaga, atopowcy! Jest coś nowego, co może Wam pomóc ukoić skórę. Emulsja pod prysznic Solverx. W składzie zamiast SLS-ów znajdziesz bardzo łagodny Sodium Lauroyl Methyl Isethionate. Ta emulsja nie zawiera alergenów ani substancji zapachowych. Olej z czarnuszki , olej jojoba i lniany nawilżają skórę. Kwas glicyryzynowy działa przeciwzapalnie i zmniejsza swędzenie skóry, przeciwświądowe, a kwas laktobionowy wiąże wodę i poprawia nawilżenie skóry. Dostępne są w dwóch pojemnościach: 250 ml oraz 500 ml.                                                                                                                         

Emulsja pod prysznic dla kobiet Sensitive Skin Woman

Ta emulsja została stworzona specjalnie dla kobiet, szczególnie dla tych, które borykają się z podrażnieniami skóry. Emulsja jest bardzo delikatna i nie zawiera alergenów. W składzie znalazł się olej z wiesiołka i olej lniany.  Ekstrakt z lukrecji i krwawnika dbają o odbudowę naskórka i szybkie gojenie się podrażnień. Kosmetyk dostępny jest równiez w pojemnościach 500 ml i 250 ml.

                                                                                          ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://solverx.pl/

#solverx#konieczproblemami

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀


0 Komentarz
0
FacebookPinterest

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Ta strona używa plików cookies. OK Dowiedz się więcej