Strona główna naturalne kosmetykinaturalna pielęgnacja Co będzie modne w 2019 roku? 8 trendów w kosmetyce, które będą modne w nadchodzącym roku.
Trendy 2019

Co będzie modne w 2019 roku? 8 trendów w kosmetyce, które będą modne w nadchodzącym roku.

przez Diana


Raport Pinterest 100 przewiduje najmodniejsze trendy na nadchodzący rok. Dzięki niemu zebrałam dla Was 8 trendów w kosmetyce na 2019 rok, które wkrótce będą hitami. Zainteresuj się nimi już dziś!

Bakuchiol

Bakuchiol to naturalna, łagodniejsza alternatywa dla retinolu. Jest oczywistym wyborem dla miłośników naturalnej pielęgnacji skóry, a w ostatnim czasie zanotowano wzrost ilości wyszukiwań o 275+.

Źródło: Pinterest.com


Mydło z koziego mleka

Przygotowanie własnego mydła nie jest sprawą prostą. Podobno mydło z koziego mleka to wyjątek od tej reguły. Mydło przygotowane z koziego mleka nie jest jeszcze zbyt popularne, ale wkrótce się to zmieni. Ponoć jest łatwe do samodzielnego wykonania i zapewnia delikatne oczyszczenie i nawilżenie.

Źródło: Pinterest.com


Olejek imbirowy

Naturalny olejek imbirowy można wykorzystać do przygotowania kojącej kąpieli, masażu, a nawet jako przyprawa. (Wzrost ilości wyszukiwań o + 659%).

Źródło: Pinterest.com


Siwe włosy

Siwizna będzie coraz bardziej widoczna na kobiecych głowach (w końcu!). Naturalne siwe włosy i srebro na głowie będzie w 2019 roku w modzie (wzrost wyszukiwań o + 879%).

Źródło: Pinterest.com


Dziecięca grzywka

Ja się z pewnością na nią nie skuszę, ale takie odważne cięcie “tuż nad brwiami” wygląda cudownie. Zobaczcie zresztą same.

Źródło: Pinterest.com


Oczar wirginijski

Nowy naturalny hit pielęgnacji? Oczar wirginijski! Czas poznać się z nim bliżej (wzrost wyszukiwań o + 305%).

Źródło: Pinterest.com


Rzęsy do góry!

Podnoszenie rzęs za pomocą naturalnych rozwiązań staje się coraz bardziej popularne (wzrost o + 52%). Za pomocą oleju rycynowego, oleju z pestek winogron i aloesu można zdziałać cuda.

Źródło: Pinterest.com


Najmodniejsze paznokcie sezonu

Wygląda na to, że migdałowy kształt paznokci będzie teraz królował (wzrost o + 97%).

Źródło: Pinterest.com

P.S. Interesujesz się nowymi trendami w kosmetyce? Przeczytaj koniecznie ten wpis!

Źródło: https://newsroom.pinterest.com/en/post/pinterest-100-the-top-trends-for-2019

0 Komentarz
0

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Ta strona używa plików cookies. OK Dowiedz się więcej